Blogi pilt

Tsauki! 

Mina olen Sheryl.

Elan vaheldusrikast elu, mille keskel on minu suurimateks eesmärkideks eneseareng ja elu nautimine. Usun, et suurim oskus elus on enda aktsepteerimine ja läbi selle parima loomine – sellest algab kõik. 

Elan Tallinnas, kuid minu juured on lisaks Eestile Gruusia-Türgi-Armeenia segu ja minu iseloom ilmselt keskmisest eestlasest veidi tulisem.

Minu huvid ja tegemised on laialdased, sealhulgas aerial hammock, exotic postitants, laulmine, lugemine, kirjutamine, kokkamine, käsitöö, reisimine ning minu Cherie tšikade kommuun 20+ naistele. Nagu näed, armastan oma energiat loomingusse panna.

Minus on veel palju muud, mis sellele lehele ei mahu. Alati on enamat avastada – seda saad juba teha minu postitusi lugedes.

Teadmised, mida jagan, on tulnud läbi enesearengu, elukogemuste ning inspireeritud erinevatest allikatest. Muidugi ei ole see püha tõde ja ka minu arvamused ajas muutuvad. Leia see, millega Sina resoneerud – leia oma tõde!

Minu eesmärk on populariseerida enesearmastust ja elu teadlikku loomist. Jagan palju seda, mida soovin, et oleksin ise oma varasemas elus kuulnud. 

Kui leiad blogi lugedes inspiratsiooni, resoneerud või tekib Sinus soov millessegi sügavamale kaevuda, siis on see blogi oma eesmärgi täitnud.