Copywriting ja sisuloome

Oled otsimas kedagi, kes aitaks Sind kaasahaaravate ja sisult väärtuslike copywriting artiklite, sotsiaalmeedia postituste või veebilehe tekstide loomisega? Sel juhul oled õiges kohas – saan Sulle oma abistava käe ulatada! 

Oma kirega kirjutamise vastu, sõnaosavusega, laia silmaringiga ja detailitunnetusega, äratan Sinu ideed ellu ja aitan kaasa eesmärkide realiseerimisele. Pakun Sulle loominguliselt värskeid lahendusi ja kvaliteetset sisu Sinu vajadustele kohandatuna. 

Kogemus: Sisukirjutamisega olen tegelenud nüüdseks u 2 aastat – sealhulgas kvaliteetsed artiklid, blogi ja sotsiaalmeedia postitused, veebilehe tekstid jm nii eesti kui inglise keeles. Kuigi võin olla suhteliselt uus selles valdkonnas, lihvin oma oskusi läbi pühendumuse igas loodud sisutekstis.

Loomingulisus: Usun, et parim sisu sünnib liites omavahel kastist välja mõtlemine ja tehnilised oskused. Alustades pilkupüüdvast pealkirjast kuni huviäratava sisu ja korrektse vormistuseni, süstin loovust igasse aspekti, et see resoneeruks soovitud sihtgrupiga.

SEO-le optimeerimine: Mõistan SEO alustalasid ja nende tähtsust tänapäeva digimaastikul. Minu poolt pakutav sisuloome on optimeeritud otsingumootoritele, et aidata edendada Sinu nähtavust ja jõuda laiema tarbijaskonnani.

Sinu vajadustele kohandatud lahendused: Võtan aega, et süveneda ja mõista Sinu vajadusi ja eesmärke ning loon sellele vastavaid lahendusi, mis joonduksid Sinu brändi ja väärtustega.

Väärtustan nii Sinu kui enda aega: Väärtustan Sinu aega sama palju kui väärtustan enda oma. Võid kindel olla, et loon Sulle parima sisu lubatud tähtajaks, tagades hästi sujuv ja efektiivne tööprotsess.

Oled valmis koostööd tegema või soovid uurida lisa?
Võta ühendust chpetersofblog@gmail.com.