Logo, visiitkardi, brošüüride jms disain

Oled otsimas kedagi, kes aitaks Sinu just alustanud brändile meeldejääva ja tabava logo välja mõelda või tegutseva ettevõtte logo värskendada? Või hoopis kedagi, kes aitaks Sind visuaalselt stiilipuhta visiitkaardi, brošüüride, kaartide jm disainiga? Sel juhul oled õiges kohas – saan Sulle oma abistava käe ulatada! 

Kogemus: Olen abiks olnud mitme väike-ettevõtte brändi kujundamisel luues originaalseid disainilahendusi. Kuigi võin olla suhteliselt uus selles valdkonnas, paistavad minu loominguline mõtlemine ja detailitunnetus igast loodud projektist välja. Pakun Sulle värskeid ja stiilseid lahendusi, mis on vastavuses Sinu brändi väärtustega. 

Loomingulisus: Usun, et parim sisu sünnib liites omavahel kastist välja mõtlemine ja detailitunnetus. Jälgin, et iga detail oleks visuaalselt hästi paigutatud ja laiema pildiga seotud.

Sinu vajadustele kohandatud lahendused: Võtan aega, et süveneda ja mõista Sinu vajadusi ja eesmärke ning loon sellele vastavaid lahendusi, mis joonduksid Sinu brändi ja väärtustega.

Väärtustan nii Sinu kui enda aega: Väärtustan Sinu aega sama palju kui väärtustan enda oma. Võid kindel olla, et loon Sulle parima tulemuse lubatud tähtajaks, tagades hästi sujuv ja efektiivne tööprotsess.

Oled valmis koostööd tegema või soovid uurida lisa?
Võta ühendust 
chpetersofblog@gmail.com.